Szukasz wyjątkowego miejsca, w którym urządzisz swoje wesele w Pruszkowie? Nasza elegancka sala ślubna znajduje się zaledwie 5 km od Pruszkowa. Opacz-Kolonia to niewielka wieś położona przy drodze wojewódzkiej 719, co gwarantuje łatwy dojazd gościom. Nasz dom przyjęć zlokalizowany jest przy al. Jerozolimskich, którymi można dotrzeć aż do Warszawy. Dowiedz się więcej o weselach organizowanych u nas!

Wesele na świeżym powietrzu

U Ochmanów potrafimy dopiąć każde wesele na ostatni guzik! Dlatego wyjątkowy klimat miejsca otoczy Cię jeszcze przed wejściem na salę przyjęć. Dużą wagę przykładamy do naszych ogrodów, zatem możliwa jest u nas także organizacja wesela na świeżym powietrzu. Takie niebanalne rozwiązanie cieszy się coraz większą popularnością wśród naszych klientów. Zieleń drzew, zadaszony taras, nastrojowe oświetlenie, kwiaty i eleganckie ozdoby są doskonałym tłem dla wesel. Taka sceneria jest niezwykle fotogeniczna. Wspomnienie uroczystości urządzonej w naszym ogrodzie na zawsze zapadnie w pamięć Waszą i Waszych gości!

 

Twoje wesele w Pruszkowie może mieć piękną oprawę świetlną.

Elegancka sala weselna nieopodal Pruszkowa

Poza pięknym ogrodem i tarasem posiadamy też komfortową i efektowną salę weselną, która została urządzona w jasnych kolorach. To celowy zabieg, gdyż na ich tle pięknie prezentują się dekoracje weselne. Głównym elementem dekoracyjnym na naszej sali są świeże kwiaty i wyjątkowe oświetlenie – możesz więc mieć pewność, że całość będzie prezentować się wyjątkowo elegancko i okazale.

Zależy Ci na innym wystroju sali weselnej w Pruszkowie? Porozmawiajmy o Twoim pomyśle! Jesteśmy otwarci na pomysły naszych klientów i zawsze staramy się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom!

 

Podczas wesel w Pruszkowie stawiamy na kwiaty jako główną dekorację sali.

Wesele dopięte w każdym szczególe

W naszym domu weselnym niedaleko Pruszkowa dokładamy wszelkich starań, by organizacja każdej uroczystości została dopracowana w każdej kwestii. Decydując się na wesele u Ochmanów, możesz liczyć na profesjonalną obsługę. To w połączeniu z przepięknym otoczeniem sprawi, że atmosfera będzie wyjątkowa. 

Jeśli jakieś kwestie związane z organizacją wesela budzą Twoje wątpliwości, skorzystaj z doświadczenia naszych pracowników i przedyskutujcie je wspólnie. Duże doświadczenie w urządzaniu tego typu przyjęć przekłada się na ogrom wiedzy, którą warto wykorzystać do tego, by Wasza uroczystość przebiegła bez zakłóceń i by ten dzień był naprawdę wyjątkowy.

Uroczystości w różnych stylach – jesteśmy w tym dobrzy!

Zależy nam na tym, żeby wesele było dla Was wyjątkowym przeżyciem. Dlatego jesteśmy otwarci na Wasze pomysły. Jak już wspominaliśmy powyżej, z chęcią urządzimy dla Was wesele pod Pruszkowem na świeżym powietrzu lub na sali, ale na tym nie kończą się możliwe wariacje! Organizujemy wesela w różnych stylach – od tradycyjnych po nowoczesne, od kameralnych po wielkie bale. Charakter przyjęcia będzie zależeć od Waszych potrzeb, dlatego jeśli macie specjalne życzenia, powiedzcie nam o nich – postaramy się sprostać Waszym oczekiwaniom!

 

U Ochmanów urządzisz w Pruszkowie wesele na świeżym powietrzu.

Wyjątkowe menu weselne

U Ochmanów oferujemy pełną obsługę weselną, która obejmuje też wsparcie Was przy wyborze menu. To Wy najlepiej znacie preferencje żywieniowe Waszych gości, dlatego z uwagą wysłuchujemy wszelkich uwag i zgodnie z nimi układamy menu. Nasi kucharze to prawdziwi profesjonaliści, którzy są w stanie przygotować wyśmienite dania z uwzględnieniem Waszych życzeń. Dołożymy wszelkich starań, by wesele pod Pruszkowem było odpowiedzią na Wasze oczekiwania, także te dotyczące serwowanych dań.

 

Serwowane przez nas dania są efektowne i pyszne.

Wesele Pruszków – piękna sceneria i wyjątkowa atmosfera

Dom przyjęć U Ochmanów położony jest niedaleko Pruszkowa. Wesele zorganizowane u nas z pewnością pozytywnie zapadnie w pamięć jego wszystkim uczestnikom. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, przepyszne menu i komfort na najwyższym poziomie. Naszą niewątpliwą zaletą jest też doskonała lokalizacja – łatwo do nas trafić zarówno z Warszawy, jak i z innych części Polski.

Skontaktuj się z nami

FAQ:

Czy organizujecie wesela w Pruszkowie? 

Organizujemy wesela nieopodal Pruszkowa. Nasz dom weselny znajduje się 5 km od Pruszkowa, zatem dojazd do nas zajmuje dosłownie kilka minut. Warto je poświęcić, by zyskać profesjonalną organizację wesela w pięknym otoczeniu.

Jakie jest menu weselne? 

Menu weselne tworzymy indywidualnie dla każdej pary młodej. Nie oznacza to jednak, że ciężar jego opracowania spocznie na Was! Zawsze służymy doradztwem i jesteśmy otwarci na Wasze uwagi i na ich podstawie przedstawimy Wam naszą propozycję menu.

Czy w menu weselnym znajdują się dania wegetariańskie? 

Menu weselne tworzymy za każdym razem w ścisłej współpracy z Wami. Wystarczy więc, że zgłosicie nam, że wśród Waszych gości są wegetarianie, a my zapewnimy im odpowiednie posiłki. 

Jaki jest koszt wesela w Pruszkowie? 

Ceny są ustalane indywidualnie, a ich wysokość zależy od kilku czynników. Wpływ na koszt wesela w Pruszkowie ma forma przyjęcia, menu i liczba gości. Zapraszamy do kontaktu, aby omówić szczegóły.

Jak mogę zarezerwować termin wesela w Pruszkowie? 

W celu rezerwacji terminu wesela prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.