Nasz dom weselny położony niedaleko Pęcic to miejsce, które spełni Wasze marzenia o niezapomnianym weselu. Zlokalizowany w otoczeniu malowniczej przyrody, stwarza romantyczne tło dla Waszej uroczystości.

Oferta i atrakcje miasta Pęcice i okolicy

Wyjątkowe otoczenie naszego domu weselnego pozwoli Wam poczuć bliskość natury podczas Waszej uroczystości. Zadbamy o to, aby każdy detal wpisywał się w otoczenie, a jednocześnie spełniał Wasze oczekiwania. Posiadamy najlepszą ofertę na ślub i wesele.

Oferta weselna w Pęcicach

Nasza oferta weselna jest wyjątkowa - tak jak Wy. Oferujemy nie tylko doskonałe menu, ale również pełną obsługę weselną, a nasz doświadczony zespół zadba o to, aby każdy szczegół Waszego wesela był dopracowany.

Lokalizacja naszego domu weselnego

Nasz dom weselny położony jest w malowniczych Michałowicach, a jednocześnie jest łatwo dostępny dla Waszych gości. Dbamy o to, aby dojazd do nas nie stanowił dla Was żadnego problemu.

Dlaczego warto wybrać nasz dom weselny

Wybierając nasz dom weselny, decydujecie się na miejsce, które z pasją i zaangażowaniem tworzy niezapomniane wspomnienia. Zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji i z radością pomożemy Wam w przygotowaniu Waszego wymarzonego wesela i ślubu.

Link do zakładki kontakt: Umów się na spotkanie